Budmar

WYSOKA JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO PRZECHOWYWANIA ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH

Szamba Przemysłowe

Betoniarnia BUDMAR Mariusz Kucharski to doświadczony producent i dostawca rozwiązań z zakresu zbiorników żelbetowych różnego przeznaczenia. W ofercie obok standardowych zbiorników asenizacyjnych i szamb szczelnych posiadamy również szamba przemysłowe i oczyszczalnie przemysłowe. Szamba przemysłowe marki BUDMAR znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych i przetwórczych – wszędzie tam, gdzie do zbiornika poza zwyczajnymi ściekami trafiają ścieki przemysłowe i odpady poprodukcyjne, których przekazanie wymaga odpowiedniej dokumentacji (tzw. karty przekazania odpadu).

SZAMBA PRZEMYSŁOWE

Nasza Oferta

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów przemysłowych oferujemy szamba o pojemności:

Na zamówienie wykonujemy również szamba przemysłowe o innych pojemnościach oraz oczyszczalnie przemysłowe. Aby zapewnić, że ścieki przemysłowe nie będą przesiąkały do gruntu do produkcji zbiorników żelbetowych wykorzystujemy najwyższej klasy beton z dodatkami, które zwiększają jego wodoszczelność. Beton do produkcji szamb i oczyszczalni pochodzi z własnej linii produkcyjnej, dzięki czemu możemy zagwarantować niezmiennie wysoką jakość surowca produkcyjnego.

Zbiorniki żelbetonowe

Szamba I Oczyszczalnie Przemysłowe Z Montażem

Jako dostawca zbiorników żelbetonowych BUDMAR oferuje produkty wraz z dostawą i montażem. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji, takich jak: Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Wawer, Garwolin, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Sochaczew, Czosnów czy Łomianki.

Inwestorów zainteresowanych zamówieniem wysokiej jakości zbiorników na ścieki przemysłowe bezpośrednio od producenta zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobu gotowego, kompleksową obsługę zamówienia oraz konkurencyjne warunki cenowe. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam trafnie oceniać rzeczywiste potrzeby zakładów produkcyjnych i dopasowywać do nich zbiorniki oraz oczyszczalnie przemysłowe o odpowiedniej pojemności. W swojej ofercie mamy również szamba dwukomorowe, zachęcamy do sprawdzenia!