Budmar

TRWAŁY ZBIORNIK Z WYSOKOGATUNKOWEGO BETONU

Szambo Dwukomorowe

Zbiorniki asenizacyjne typu szamba dzieli się na szamba jednokomorowe i dwukomorowe. W zdecydowanej większości przypadków najlepszym wyborem jest szambo jednokomorowe. Są jednak sytuacje, w których o wiele lepiej sprawdza się zbiornik z dwoma komorami. Na jego instalację możemy się zdecydować wówczas, gdy możliwe i legalne jest odprowadzenie do gleby części wody ze zbiornika. Woda ze zbiornika odprowadzana jest za pomocą tzw. drenażu.

Dla zainteresowanych

Jak Działa Szambo Dwukomorowe?

To, co odróżnia szambo dwukomorowe od zbiornika jednokomorowego to przegroda przelewowa. Jej zadaniem jest zatrzymywanie w pierwszej komorze tzw. grubych ścieków, jednocześnie umożliwiając przelewanie się nadmiarowych ścieków płynnych do drugiej komory. Przegroda znajduje się zazwyczaj w połowie zbiornika lub w 2/3 jego długości. W drugiej komorze szamba odpowiednie bakterie przetwarzają płynne ścieki w wodę, która jest następnie odprowadzana przy pomocy specjalnego systemu drenażu. Wodę z drugiej komory odprowadza się do gruntu lub rowu melioracyjnego. Co ważne, obie komory szamba dwukomorowego posiadają oddzielne okienka rewizyjne, co umożliwia niezależny dostęp do każdej z nich.

Betoniarnia pod Warszawą
WARSZAWA, WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Szambo Dwukomorowe

Jako producent szamb betonowych Klientom oferujemy szamba jedno- i dwukomorowe. Zbiorniki dostarczamy na plac budowy, zapewniając ich profesjonalny montaż. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, co pozwala nam szybko i sprawnie przygotować wykop pod zbiornik o dowolnych wymiarach. Klientów zainteresowanych zakupem betonowego szamba dwukomorowego zachęcamy do kontaktu. Zbiorniki produkujemy zgodnie z projektem własnym, korzystając z betonu pochodzącego z własnej betoniarni w Warszawie. To przekłada się na wysoką jakość oraz trwałość oferowanych rozwiązań.

Szambo dwukomorowe dostępne jest w różnych wariantach rozmiarowych. W celu uzyskania wiążącej wyceny zachęcamy do kontaktu. Szamba wraz z dowozem i montażem oferujemy na terenie miasta Warszawa oraz całego województwa mazowieckiego. Gwarantujemy przy tym szybką i fachową obsługę każdej inwestycji.

Oferujemy również szamba przemysłowe.