Budmar

Najwyższej klasy betonowe płyty grobowe w ofercie BUDMAR Kucharski

Jesteśmy zakładem od wielu lat realizującym różnego typu konstrukcje betonowe, w tym także płyty grobowe. Doskonale znamy się na obróbce betonu, który możemy uformować do dowolnie wybranej postaci. Dysponujemy gotowymi do użytku prefabrykatami, jak również wykonujemy betonowe płyty grobowe zgodnie z indywidualnymi projektami. Zawsze dopasowujemy nasze wyroby do oczekiwań zgłoszonych przez Klientów. Wybierając ofertę naszej firmy otrzymują Państwo pewność, że płyta grobowa będzie wytrzymała, żywotna oraz estetycznie wykończona.

Nasze płyty grobowe wykonujemy z wysokiej klasy, trwałego i wytrzymałego betonu. Jest odporny na rozmaite oddziaływania mogące mu zaszkodzić – zmienną temperaturę, nacisk sił fizycznych, opady atmosferyczne. Wybieramy wyłącznie beton o najlepszych parametrach technicznych, który pozwala nam także na wykonanie piwnic grobowych, katakumb oraz innych konstrukcji zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Nasze wyroby nie potrzebują dodatkowych zabezpieczeń, są odporne na procesy korozji oraz na ogień. Wykonujemy betonowe płyty nagrobne w standardowych i niestandardowych rozmiarach, od najmniejszych modeli: 70x40x5 cm, aż po płyty wielkopowierzchniowe.

Betonowe płyty grobowe

Betonowe płyty grobowe w naszej ofercie - kompleksowy pakiet usług

Zaletą wyboru naszej oferty jest także kompleksowa pomoc w związku z całym przygotowaniem miejsca pochówku. Oprócz wykonania betonowych płyt grobowych pomagamy także w ich transporcie i montażu we wskazanym przez Klientów miejscu. Montaż przebiega szybko i bezproblemowo, co dodatkowo skraca czas potrzebny na oddanie grobowca do użytku. Świadczymy też fachowe doradztwo w związku z wykonywaniem płyt grobowych. Pomagamy w wykonaniu projektu płyty grobowej jak również realizujemy gotowe projekty dostarczone przez naszych Klientów.

Jesteśmy w stanie zaproponować najkrótsze terminy realizacji usługi dla wszystkich Klientów. Doskonale wiemy jak ważną sprawą jest przygotowanie ceremonii pochówku. Dlatego jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni, a w naszym zakładzie znajduje się rozbudowane zaplecze gotowych do użycia prefabrykatów. Korzystając z naszej pomocy mają Państwo pewność, że płyta nagrobna zostanie wykonana terminowo, estetycznie i precyzyjnie.

gotowe-grobowce-betonowe
producent-grobowcow-betonowych
Betonowe płyty grobowe

Betonowe płyty grobowe Warszawa

Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi Klientami z Warszawy oraz okolic. Oferujemy im kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia oraz fachowe wsparcie. Nasza oferta jest przy tym atrakcyjna cenowo i konkurencyjna, dopasowana do potrzeb różnych grup odbiorców. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nią oraz w razie pytań do nawiązania kontaktu. Nasi pracownicy chętnie przedstawią szczegóły naszych betonowych płyt grobowych oraz zaprezentują kosztorys realizacji Państwa projektu.

Wybierając naszą firmę nie muszą się Państwo martwić o takie sprawy jak transport płyty lub jej montaż, a także o estetykę całego grobowca. Dbamy o wszelkie detale i szczegóły, dokładając starań by każda wykonana w naszym zakładzie płyta była dziełem sztuki funeralnej.