Budmar

WYSOKA JAKOŚĆ, LICZNE ZASTOSOWANIA

Szamba Betonowe

Betoniarnia BUDMAR Mariusz Kucharski to doświadczony producent szamb oferujący wysokiej jakości produkty uniwersalnego przeznaczenia. Klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji i montażu:

Wymiary i rodzaje

Zbiorniki Żelbetonowe

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości zbiorników żelbetonowych (szamba szczelne) o pojemnościach 8m2, 10m2 i 12m2. Na zamówienie wykonujemy zbiorniki na szambo o innych pojemnościach. Oferowane przez Budmar szczelne szamba betonowe, szamba przemysłowe i szamba dwukomorowe gwarantują bezpieczeństwo i bezobsługową eksploatację przez długi czas użytkowania. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej klasy beton z dodatkami na wodoszczelność, co stanowi gwarancję niskiej nasiąkliwości zbiorników i ogranicza do minimum ryzyko przesiąkania zawartości zbiornika do gleby. Beton, który wykorzystujemy do wyrobu naszych szamb pochodzi z własnej linii produkcyjnej. Dysponujemy nowoczesnym skomputeryzowanym węzłem betoniarskim, który zapewnia dużą wydajność, przy jednoczesnej niezmiennie wysokiej jakości produkowanego materiału. Dzięki temu nasze szamba betonowe oraz zbiorniki na szambo odznaczają się tak wysokimi walorami użytkowymi i są chętnie wybierane przez inwestorów. Szambo betonowe BUDMAR – w zależności od pojemności zbiornika – może być stosowane zarówno dla inwestycji mieszkaniowych, jak i użytkowych. Jako producent szamb betonowych dostarczamy również zbiorniki betonowe przeznaczone do użytku w ramach nieruchomości rekreacyjnych oraz obiektów użytkowanych sezonowo. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania odbiorców naszych produktów.

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE​

Uniwersalne Szamba

Interesuje Państwa szambo betonowe – mazowieckie to województwo na terenie którego zapewniamy wyroby najwyższej jakości. Szczelne szamba betonowe oraz zbiorniki na szambo odznaczają się bogatą funkcjonalnością, dzięki której znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach, nie tylko jako szambo, czy też zbiornik asenizacyjny. Szczelne szamba betonowe marki BUDMAR są chętnie wybierane przez inwestorów, w tym osoby poszukujące szczelnych zbiorników betonowych do zastosowań innych niż odbiór i magazynowanie nieczystości pochodzących z kanalizacji.

Produkowane w naszej betoniarni zbiorniki są wykorzystywane nie tylko jako zbiorniki na szamba, ale również jako:

Warszawa i okolice

Producent Szamb

Dostarczamy zbiorniki na plac budowy jak i również wykonujemy ich kompleksowy montaż. Dysponujemy niezbędnym sprzętem. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie prac ziemnych, w tym przygotowanie wykopu pod zbiornik o dowolnej pojemności. Swoim zasięgiem obejmujemy całe województwo mazowieckie, ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji, takich jak: Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Wawer, Garwolin, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Sochaczew, Czosnów czy Łomianki. Inwestorów zainteresowanych zamówieniem zbiorników bezpośrednio do producenta zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania i przyjmą zlecenie. Szczelne szamba betonowe wykonujemy zgodnie z projektem własnym, który skalujemy w zależności od Państwa potrzeb. Istnieje również możliwość modyfikacji projektu zbiornika – usługa dotyczy przede wszystkim wyrobów o niestandardowej pojemności. Jako producent szamb betonowych oferujemy praktycznie nieograniczone możliwości realizacji projektów Klienta, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości surowca oraz korzystnej ceny wyrobu gotowego.