Szamba

Szamba betonowe – wysoka jakość, liczne zastosowania

Betoniarnia BUDMAR Mariusz Kucharski to doświadczony producent szamb oferujący wysokiej jakości produkty uniwersalnego przeznaczenia. Klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji i montażu:

  • szamb szczelnych,
  • zbiorników asenizacyjnych (zbiornik na gnojowicę),
  • zbiorników betonowych innego przeznaczenia.

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości zbiorników żelbetonowych (szamba szczelne) o pojemnościach 8m2, 10m2 i 12m2. Na zamówienie wykonujemy zbiorniki o innych pojemnościach. Oferowane szczelne szamba betonowe gwarantują bezpieczeństwo i bezobsługową eksploatację przez długi czas użytkowania. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej klasy beton z dodatkami na wodoszczelność, co stanowi gwarancję niskiej nasiąkliwości zbiorników i ogranicza do minimum ryzyko przesiąkania zawartości zbiornika do gleby. Beton, który wykorzystujemy do wyrobu naszych szamb pochodzi z własnej linii produkcyjnej. Dysponujemy nowoczesnym skomputeryzowanym węzłem betoniarskim, który zapewnia dużą wydajność, przy jednoczesnej niezmiennie wysokiej jakości produkowanego materiału. Dzięki temu nasze szamba betonowe odznaczają się tak wysokimi walorami użytkowymi i są chętnie wybierane przez inwestorów. Szambo betonowe BUDMAR – w zależności od pojemności zbiornika – może być stosowane zarówno dla inwestycji mieszkaniowych, jak i użytkowych. Jako producent szamb betonowych dostarczamy również zbiorniki betonowe przeznaczone do użytku w ramach nieruchomości rekreacyjnych oraz obiektów użytkowanych sezonowo. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania odbiorców naszych produktów.

Uniwersalne szamba – województwo mazowieckie

Szczelne szamba betonowe odznaczają się bogatą funkcjonalnością, dzięki której znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach, nie tylko jako szambo, czy też zbiornik asenizacyjny. Szczelne szamba betonowe marki BUDMAR są chętnie wybierane przez inwestorów, w tym osoby poszukujące szczelnych zbiorników betonowych do zastosowań innych niż odbiór i magazynowanie nieczystości pochodzących z kanalizacji.

Produkowane w naszej betoniarni zbiorniki są wykorzystywane nie tylko jako zbiorniki na szamba, ale również jako:

  • zbiorniki na gnojowicę
  • zbiorniki jako osadniki
  • zbiorniki na wodę opadową
  • zbiorniki jako przepompownie i studzienki wodomierzowe
  • zbiorniki jako separatory tłuszczów, olejów, itp.

O ich licznych aplikacjach decyduje wysoka jakość beton zastosowanego podczas produkcji zbiorników oraz możliwość zamówienia zbiornika o niestandardowej pojemności. Zamawiając szczelne szamba betonowe o niestandardowej pojemności Klienci uzyskują kastomizowane zbiorniki z betonu odznaczające się szczelnością, niską nasiąkliwością oraz podwyższoną trwałością na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Interesuje Państwa niezawodne szambo? Warszawa to miasto na terenie którego oferujemy szczelne szamba betonowe oraz inne zbiorniki wraz z usługą profesjonalnego montażu. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Producent szamb – Warszawa i okolica

Dostarczamy zbiorniki na plac budowy jak i również wykonujemy ich kompleksowy montaż. Dysponujemy niezbędnym sprzętem. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie prac ziemnych, w tym przygotowanie wykopu pod zbiornik o dowolnej pojemności. Swoim zasięgiem obejmujemy całe województwo mazowieckie, ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji, takich jak: Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Wawer, Garwolin, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Sochaczew czy Łomianki. Inwestorów zainteresowanych zamówieniem zbiorników bezpośrednio do producenta zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania i przyjmą zlecenie. Szczelne szamba betonowe wykonujemy zgodnie z projektem własnym, który skalujemy w zależności od Państwa potrzeb. Istnieje również możliwość modyfikacji projektu zbiornika – usługa dotyczy przede wszystkim wyrobów o niestandardowej pojemności. Jako producent szamb betonowych oferujemy praktycznie nieograniczone możliwości realizacji projektów Klienta, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości surowca oraz korzystnej ceny wyrobu gotowego.