Szamba

Szamba betonowe – wysoka jakość, liczne zastosowania

Betoniarnia BUDMAR Mariusz Kucharski to doświadczony producent szamb oferujący wysokiej jakości produkty uniwersalnego przeznaczenia. Klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji i montażu:

  • szamb szczelnych,
  • zbiorników asenizacyjnych (zbiornik na gnojowicę),
  • zbiorników betonowych innego przeznaczenia.

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości zbiorników żelbetonowych (szamba szczelne) o pojemnościach 8m2, 10m2 i 12m2. Na zamówienie wykonujemy zbiorniki o innych pojemnościach. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej klasy beton z dodatkami na wodoszczelność, co stanowi gwarancję niskiej nasiąkliwości zbiorników i ogranicza do minimum ryzyko przesiąkania zawartości zbiornika do gleby. Beton, który wykorzystujemy do wyrobu naszych szamb pochodzi z własnej linii produkcyjnej. Dysponujemy nowoczesnym skomputeryzowanym węzłem betoniarskim, który zapewnia dużą wydajność, przy jednoczesnej niezmiennie wysokiej jakości produkowanego materiału. Dzięki temu nasze szamba betonowe odznaczają się tak wysokimi walorami użytkowymi i są chętnie wybierane przez inwestorów. Szambo betonowe BUDMAR – w zależności od pojemności zbiornika – może być stosowane zarówno dla inwestycji mieszkaniowych, jak i użytkowych.

Uniwersalne szamba – województwo mazowieckie

Szczelne szamba betonowe odznaczają się bogatą funkcjonalnością, dzięki której znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach, nie tylko jako szambo, czy też zbiornik asenizacyjny. Szczelne szamba betonowe marki BUDMAR są chętnie wybierane przez inwestorów, w tym osoby poszukujące szczelnych zbiorników betonowych do zastosowań innych niż odbiór i magazynowanie nieczystości pochodzących z kanalizacji.

Produkowane w naszej betoniarni zbiorniki są wykorzystywane nie tylko jako zbiorniki na szamba, ale również jako:

  • zbiorniki na gnojowicę
  • zbiorniki jako osadniki
  • zbiorniki na wodę opadową
  • zbiorniki jako przepompownie i studzienki wodomierzowe
  • zbiorniki jako separatory tłuszczów, olejów, itp.

O ich licznych aplikacjach decyduje wysoka jakość beton zastosowanego podczas produkcji zbiorników oraz możliwość zamówienia zbiornika o niestandardowej pojemności. Zamawiając szczelne szamba o niestandardowej pojemności Klienci uzyskują kastomizowane zbiorniki z betonu odznaczające się szczelnością, niską nasiąkliwością oraz podwyższoną trwałością na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Producent szamb – Warszawa i okolica

Dostarczamy zbiorniki na plac budowy jak i również wykonujemy ich kompleksowy montaż. Dysponujemy niezbędnym sprzętem. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie prac ziemnych, w tym przygotowanie wykopu pod zbiornik o dowolnej pojemności. Swoim zasięgiem obejmujemy całe województwo mazowieckie, ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji, takich jak: Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Wawer, Garwolin, Wołomin, Grodzisk Maz, Nadarzyn, Sochaczew czy Łomianki. Inwestorów zainteresowanych zamówieniem zbiorników bezpośrednio do producenta zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania i przyjmą zlecenie. Szczelne szamba betonowe wykonujemy zgodnie z projektem własnym, który skalujemy w zależności od Państwa potrzeb. Istnieje również możliwość modyfikacji projektu zbiornika – usługa dotyczy przede wszystkim wyrobów o niestandardowej pojemności.